Przedsiębiorstwo Techniczno Innowacyjne ALGO  jest szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi teleinformatyczne. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam być solidnym, godnym zaufania, fachowym partnerem, wprowadzającym naszych klientów na rynek internetowy.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Zespół ALGO składa się z ambitnych i młodych osób, z których każda pracuje na stanowisku zgodnym z jej wykształceniem oraz posiadanymi umiejętnościami.

Głównym celem ALGO jest świadczenie usług o najwyższej jakości i dopasowaniu do potrzeb Klientów. Przede wszystkim koncentrujemy się na rozwiązaniach bazujących na stałym dostępie do Internetu.

Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych użytkowników (wspólnot mieszkaniowych) jak również dla firm - zainteresowanych stałym, tanim i pewnym podłączeniem do sieci Internet. Sieć nasza dostepna jest na terenie miasta radomia oraz  powiatu Radomskiego.

Dostęp do Internetu i sieci lokalnej realizowany jest całkowicie niezależnie od istniejącej linii telefonicznej zapewniamy dostęp przez 24h/dobę. Koszt korzystania z łącza nie zależy od spędzonego w sieci czasu - jest to stała opłata miesięczna.


Dodatkowo firma oferuje:
  • budowę małych i dużych sieci WLAN w technologii IEEE 802.11a/b/g, IEEE 802.16-2004 ( WiMAX ) w tym tworzenie i konfigurowanie punktów dostępowych 
  • budowa punktów dostępowych Hot@Spot, kompleksowa budowa punktu dostępu do internetu, montaż anten i konfiguracja urządzeń 
  • tworzenie połączeń point2point pomiędzy lokalizacjami oddalonymi od siebie maksymalnie o 30-40 km za pomocą sieci radiowej. Realizacja nastąpi po zweryfikowaniu widoczności między łączonymi punktami.
  • projektowanie i realizacja systemów okablowania strukturalnego w standardzie ethernet 100BaseTX, 1000BaseTX lub w technologii światłowodowej, z uwzględnieniem łącza do internetu, odpowiednim routerem i podziałem pasma dla poszczególnych użytkowników.
  • kompleksową obsługę teleinformatyczną firm i urzędów.

Początek strony