Informacje

ALGO Poland to przede wszystkim doświadczona kadra – zatrudniamy inżynierów i techników wyspecjalizowanych w konkretnych grupach produktów i usług. Wiedza i ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników pozwala nam być solidnym, godnym zaufania i fachowym partnerem oferującym nowoczesne technologie informatyczne.

Nasze usługi świadczymy od 2004 roku, wcześniej działając jako Przedsiębiorstwo Techniczno-Innowacyjne ALGO, a od 2015 roku pracując dla Państwa jako ALGO Poland Sp. z o. o.

Naszą główną działalnością jest projektowanie oraz budowa obiektów telekomunikacyjnych oraz infrastruktury towarzyszącej – masztów, wież, konstrukcji stalowych, kontenerów oraz przyłączy. Od samego początku  działalności firma nasza działa na teremie całej polski.

Obecnie nasza zdobywana przez lata wiedza pozwala nam dostarczać usługi klientom z całego świata oraz cały czas poszerzać naszą ofertę o najnowocześniejsze rozwiązania. Jesteśmy gotowi do prowadzenia nietypowych projektów przygotowanych „pod klucz”, które od lat satysfakcjonują naszych klientów i przyczyniają się do nieustannego rozwoju naszej firmy.

Wieloletnie doswiadczenie

Nasze rozwiązania teleinformatyczne dostarczamy od 2004 roku, od 2015 roku działając pod marką ALGO Poland Sp. z o. o.

Projekty "pod klucz"

Realizujemy projekty precyzyjnie dopasowane do potrzeb naszych klientów, które zapewniają im ukierunkowany i nieograniczony rozwój zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami.

Własna sieć

Posiadamy własną sieć teleinformatyczną, która pozwala nam skutecznie dostarczać usługi dla firm i klientów indywidualnych na terenie powiatu radomskiego.