Na czym polega obsługa formalno-prawna inwestycji?

Każda budowa, niezależnie od tego ,jakiego typu jest to inwestycja , wymaga obsługi formalno-prawnej. Mowa jest o wszelkiego rodzaju projektach, ich dokumentacjach, pozwoleniach, zgłoszeniach. Wiele z nich musi zostać wykonanych w poszczególnym porządku prawnym.

Odpowiednia kolejność czy niezbędne pozwolenia i zezwolenia to przedsionek obsługi formalno-prawnej. Poszczególne przyłącza czy instalacje gazowe, wodne, elektryczne również mogą wymagać pozwoleń, zgłoszeń lub wydania planów, badań geodezyjnych. Każde działanie administracyjne trwa od kilku dni do kilku miesięcy. Nieodpowiednie zarządzanie strukturą formalno-prawną może wydłużyć inwestycji o wiele miesięcy, a w skrajnym wypadku nawet o lata. Dodatkowo przedłużenie takiego procesu podnosi koszty budowy.

 

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę formalno-prawną?

Kompleksową obsługę formalno-prawną można powierzyć ekspertom. Architekt, projektant, kierownik budowy, inspektor nadzoru budowlanego mogą zadbać o wszelkie formalności. Mowa jest m.in. o stworzeniu projektu, pozwoleniu na budowę czy zezwoleniu na wykonanie określonych robót adaptujących teren.

Specjaliści zadbają o wysoką jakość wykonywanych projektów, robót, a do tego o szybką realizację wszelkich pozwoleń i zezwoleń. Poza tym doświadczenie zawodowe powoduje, że na każdym etapie realizacji inwestycji wiedzą, jakie dokumenty będą niezbędne, ile wcześniej należy o nie wnioskować np.: mapy u geodety, aby nie opóźniać prac projektowych czy budowlanych.

 

Dlaczego my

Zajmujemy się kompleksowo Szeroko pojętą obsługą formalno prawną inwestycji. Jesteśmy w stanie poprowadzić projekt na dowolnym etapie procesu administracyjnego. Jako ALGO od 12 lat zajmujemy się prowadzeniem projektów w branżach telekomunikacyjnej i elektroenergetycznych. Oferujemy Państwu pomoc przy składaniu wniosków we wszelkich instytucjach państwowych. Przeprowadzamy kompleksowo uzgodnienia branżowe dla wszelkich inwestycji. niektórzy z naszych pracowników posiadają 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji oraz w zarządzaniu projektami.

 

 

Wieloletnie doswiadczenie

Już od 2004 roku dostarczamy niezawodne rozmiatania teleinformatyczne wcześniej jako Przedsiębiorstwo Techniczno Innowacyjne ALGO a od 2015 roku jako ALGO Poland Sp. z o.o.

Projekty "pod klucz"

Dzięki implementacji „projektu pod klucz” klient otrzymuje rozwiązanie precyzyjnie dopasowane do swoich potrzeb, nie ograniczające go w dalszym rozwoju i spełniające stawiane wymagania.

ALGO posiada wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu takich właśnie wymagających projektów często opartych o różne technologie i rozwiązania.

Satysfakcja klientów

Dzięki temu iż nasza firma posiada szerokie doświadczenie w zakresie instalacji automatyki przemysłowej